Uitslag expertklasse
Uitslagen expertklasse
Scroll van links naar rechts door de tabel wanneer deze niet volledig zichtbaar is.
Totale tijdstraf
2968
strafpunten
Totale RC straf
3890
strafpunten
EXPERT CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 1 | LEG 1 | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 1 | LEG 1 |
37 | Cor Meulen – Ad van der Werf | Expertklasse | Heren | 4 | 50 | 54 | 1 |
65 | Albert Boekel – Remco Luksemburg | Expertklasse | Heren | 4 | 50 | 54 | 1 |
49 | Alexander Leurs – Bart den Hartog | Expertklasse | Heren | – | 60 | 60 | 3 |
35 | Jack van Buggenum – Joost de Jong | Expertklasse | Heren | 19 | 50 | 69 | 4 |
41 | Leo van Beukering – Hans-Olav de Wolf | Expertklasse | Heren | 21 | 50 | 71 | 5 |
77 | Jacqueline Zuiderwijk – Jurgen Donders | Expertklasse | Mix | 16 | 60 | 76 | 6 |
73 | Werner Budding – Maiko Wellink | Expertklasse | Heren | 4 | 80 | 84 | 7 |
47 | Ivo Nijs – William Nijs | Expertklasse | Heren | 6 | 80 | 86 | 8 |
53 | Frank Bersipont – Artis Paulins | Expertklasse | 29 | 60 | 89 | 9 | |
43 | Joost Chermin – Marleen van Gent | Expertklasse | Mix | 23 | 70 | 93 | 10 |
61 | Marcel Vermeulen – Frans van der Vliet | Expertklasse | Heren | 14 | 80 | 94 | 11 |
45 | Arthur Gräper – Michael van Beukering | Expertklasse | Heren | 26 | 70 | 96 | 12 |
59 | Toni Bienemann – Edwin Roos | Expertklasse | Heren | 7 | 90 | 97 | 13 |
31 | Harm Lamberigts – Koen Bender | Expertklasse | Heren | 14 | 100 | 114 | 14 |
39 | Paul Visscher – Robert Mous | Expertklasse | Heren | 29 | 100 | 129 | 15 |
71 | Kor Bakker – Wouter Bakker | Expertklasse | Heren | 63 | 70 | 133 | 16 |
67 | Peter Lutgendorf – Joost van de Klashorst | Expertklasse | Heren | 30 | 120 | 150 | 17 |
75 | Hiltje van Blaricum – Otto van Blaricum | Expertklasse | Mix | 30 | 140 | 170 | 18 |
63 | Fred Hak – Janhein de Rooij | Expertklasse | Heren | 90 | 130 | 220 | 19 |
55 | Tony Vander Borght – Konstantin Mironenko | Expertklasse | Heren | 356 | 220 | 576 | 20 |
51 | David Pengilly – Anthony Davies | Expertklasse | Heren | 48 | 140 | 1.187 | 21 |
EXPERT CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 2 | LEG 2 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 2 | LEG 1 – 2 | LEG 2 |
49 | Alexander Leurs – Bart den Hartog | Expertklasse | Heren | 1 | 20 | 21 | 81 | 1 |
37 | Cor Meulen – Ad van der Werf | Expertklasse | Heren | 15 | 30 | 45 | 99 | 2 |
65 | Albert Boekel – Remco Luksemburg | Expertklasse | Heren | 9 | 40 | 49 | 103 | 3 |
41 | Leo van Beukering – Hans-Olav de Wolf | Expertklasse | Heren | 11 | 30 | 41 | 112 | 4 |
77 | Jacqueline Zuiderwijk – Jurgen Donders | Expertklasse | Mix | 18 | 40 | 58 | 134 | 5 |
73 | Werner Budding – Maiko Wellink | Expertklasse | Heren | 28 | 30 | 58 | 142 | 6 |
47 | Ivo Nijs – William Nijs | Expertklasse | Heren | 17 | 50 | 67 | 153 | 7 |
35 | Jack van Buggenum – Joost de Jong | Expertklasse | Heren | 29 | 70 | 99 | 168 | 8 |
61 | Marcel Vermeulen – Frans van der Vliet | Expertklasse | Heren | 15 | 60 | 75 | 169 | 9 |
39 | Paul Visscher – Robert Mous | Expertklasse | Heren | 22 | 30 | 52 | 181 | 10 |
43 | Joost Chermin – Marleen van Gent | Expertklasse | Mix | 61 | 50 | 111 | 204 | 11 |
53 | Frank Bersipont – Artis Paulins | Expertklasse | 88 | 40 | 128 | 217 | 12 | |
45 | Arthur Gräper – Michael van Beukering | Expertklasse | Heren | 61 | 70 | 131 | 227 | 13 |
59 | Toni Bienemann – Edwin Roos | Expertklasse | Heren | 79 | 90 | 169 | 266 | 14 |
31 | Harm Lamberigts – Koen Bender | Expertklasse | Heren | 153 | 60 | 213 | 327 | 15 |
75 | Hiltje van Blaricum – Otto van Blaricum | Expertklasse | Mix | 171 | 120 | 291 | 461 | 16 |
67 | Peter Lutgendorf – Joost van de Klashorst | Expertklasse | Heren | 202 | 150 | 352 | 502 | 17 |
63 | Fred Hak – Janhein de Rooij | Expertklasse | Heren | 330 | 330 | 550 | 18 | |
71 | Kor Bakker – Wouter Bakker | Expertklasse | Heren | 330 | 220 | 550 | 683 | 19 |
55 | Tony Vander Borght – Konstantin Mironenko | Expertklasse | Heren | 208 | 170 | 378 | 954 | 20 |
51 | David Pengilly – Anthony Davies | Expertklasse | Heren | 11 | 90 | 101 | 1.288 | 21 |
EXPERT CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 3 | LEG 3 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 3 | LEG 1 – 3 | LEG 3 |
49 | Alexander Leurs – Bart den Hartog | Expertklasse | Heren | – | – | – | 81 | 1 |
65 | Albert Boekel – Remco Luksemburg | Expertklasse | Heren | 0 | – | 0 | 103 | 2 |
37 | Cor Meulen – Ad van der Werf | Expertklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 112 | 3 |
41 | Leo van Beukering – Hans-Olav de Wolf | Expertklasse | Heren | 1 | – | 1 | 113 | 4 |
73 | Werner Budding – Maiko Wellink | Expertklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 155 | 5 |
77 | Jacqueline Zuiderwijk – Jurgen Donders | Expertklasse | Mix | 3 | 30 | 33 | 167 | 6 |
47 | Ivo Nijs – William Nijs | Expertklasse | Heren | 5 | 20 | 25 | 178 | 7 |
35 | Jack van Buggenum – Joost de Jong | Expertklasse | Heren | 8 | 20 | 28 | 196 | 8 |
43 | Joost Chermin – Marleen van Gent | Expertklasse | Mix | – | – | – | 204 | 9 |
39 | Paul Visscher – Robert Mous | Expertklasse | Heren | 2 | 40 | 42 | 223 | 10 |
53 | Frank Bersipont – Artis Paulins | Expertklasse | 10 | – | 10 | 227 | 11 | |
61 | Marcel Vermeulen – Frans van der Vliet | Expertklasse | Heren | 14 | 50 | 64 | 233 | 12 |
45 | Arthur Gräper – Michael van Beukering | Expertklasse | Heren | 9 | – | 9 | 236 | 13 |
59 | Toni Bienemann – Edwin Roos | Expertklasse | Heren | 6 | 20 | 26 | 292 | 14 |
31 | Harm Lamberigts – Koen Bender | Expertklasse | Heren | 9 | 20 | 29 | 356 | 15 |
75 | Hiltje van Blaricum – Otto van Blaricum | Expertklasse | Mix | 12 | 50 | 62 | 523 | 16 |
67 | Peter Lutgendorf – Joost van de Klashorst | Expertklasse | Heren | 12 | 50 | 62 | 564 | 17 |
71 | Kor Bakker – Wouter Bakker | Expertklasse | Heren | 2 | 10 | 12 | 695 | 18 |
55 | Tony Vander Borght – Konstantin Mironenko | Expertklasse | Heren | 21 | 40 | 61 | 1.015 | 19 |
51 | David Pengilly – Anthony Davies | Expertklasse | Heren | 10 | 70 | 80 | 1.368 | 20 |
63 | Fred Hak – Janhein de Rooij | Expertklasse | Heren | 240 | 999 | 1.239 | 1.789 | DNF |
Rank after | EXPERT CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 4 | LEG 4 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
LEG 4 | Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 4 | LEG 1 – 4 | LEG 4 |
1 | 49 | Alexander Leurs – Bart den Hartog | Expertklasse | Heren | – | – | – | 81 | 1 |
2 | 65 | Albert Boekel – Remco Luksemburg | Expertklasse | Heren | 0 | – | 0 | 103 | 2 |
3 | 41 | Leo van Beukering – Hans-Olav de Wolf | Expertklasse | Heren | – | – | – | 113 | 3 |
4 | 37 | Cor Meulen – Ad van der Werf | Expertklasse | Heren | 7 | – | 7 | 119 | 4 |
5 | 73 | Werner Budding – Maiko Wellink | Expertklasse | Heren | – | – | – | 155 | 5 |
6 | 77 | Jacqueline Zuiderwijk – Jurgen Donders | Expertklasse | Mix | 3 | – | 3 | 170 | 6 |
7 | 47 | Ivo Nijs – William Nijs | Expertklasse | Heren | 4 | – | 4 | 182 | 7 |
8 | 35 | Jack van Buggenum – Joost de Jong | Expertklasse | Heren | 3 | – | 3 | 199 | 8 |
9 | 43 | Joost Chermin – Marleen van Gent | Expertklasse | Mix | – | – | – | 204 | 9 |
10 | 53 | Frank Bersipont – Artis Paulins | Expertklasse | 2 | – | 2 | 229 | 10 | |
11 | 45 | Arthur Gräper – Michael van Beukering | Expertklasse | Heren | 9 | – | 9 | 245 | 11 |
12 | 61 | Marcel Vermeulen – Frans van der Vliet | Expertklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 246 | 12 |
13 | 39 | Paul Visscher – Robert Mous | Expertklasse | Heren | 21 | 10 | 31 | 254 | 13 |
14 | 59 | Toni Bienemann – Edwin Roos | Expertklasse | Heren | 10 | 10 | 20 | 312 | 14 |
15 | 31 | Harm Lamberigts – Koen Bender | Expertklasse | Heren | 9 | 10 | 19 | 375 | 15 |
16 | 75 | Hiltje van Blaricum – Otto van Blaricum | Expertklasse | Mix | 10 | – | 10 | 533 | 16 |
17 | 67 | Peter Lutgendorf – Joost van de Klashorst | Expertklasse | Heren | 13 | 30 | 43 | 607 | 17 |
18 | 71 | Kor Bakker – Wouter Bakker | Expertklasse | Heren | 4 | 20 | 24 | 719 | 18 |
19 | 55 | Tony Vander Borght – Konstantin Mironenko | Expertklasse | Heren | 21 | – | 21 | 1.036 | 19 |
DNS | 51 | David Pengilly – Anthony Davies | Expertklasse | Heren | 27 | 30 | DNS | ||
DNF | 63 | Fred Hak – Janhein de Rooij | Expertklasse | Heren | DNF |
Uitslag sportklasse
Uitslagen sportklasse
Scroll van links naar rechts door de tabel wanneer deze niet volledig zichtbaar is.
Totale tijdstraf
9083
strafpunten
Totale RC straf
5810
strafpunten
SPORTING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 1 | LEG 1 | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 1 | LEG 1 |
88 | Daan van der Vliet – Jord van der Vliet | Sportklasse | Heren | 12 | 20 | 32 | 1 |
34 | Henk Ruijten-Rob Verbrugge | Sportklasse | Heren | 15 | 20 | 35 | 2 |
50 | Niels Jongste-Boele Braaksma | Sportklasse | Heren | 30 | 20 | 50 | 3 |
66 | Laurens van der Velde – Jenny van de Boel | Sportklasse | Mix | 22 | 30 | 52 | 4 |
58 | Patrick van Hoorn-Michiel Ghysen | Sportklasse | Heren | 24 | 30 | 54 | 5 |
56 | Rene Dwars-Dirk Dormans | Sportklasse | Heren | 15 | 40 | 55 | 6 |
89 | Martijn Looman – Ronald van Weelde | Sportklasse | Heren | 20 | 40 | 60 | 7 |
74 | Theo Polman – Quinten Vos | Sportklasse | Heren | 31 | 30 | 61 | 8 |
78 | Tjeerd Wassenaar – Herman Wassenaar | Sportklasse | Heren | 22 | 40 | 62 | 9 |
52 | Bart Sobry-Bram Eyckmans | Sportklasse | Heren | 15 | 50 | 65 | 10 |
86 | Frank Moonen – Peter Hoens | Sportklasse | Heren | 16 | 50 | 66 | 11 |
36 | Harold Davids-Marius Wijlaars | Sportklasse | Heren | 38 | 40 | 78 | 12 |
70 | Marcel Vaassen – Rob van Lingen | Sportklasse | Heren | 25 | 60 | 85 | 13 |
87 | Mark Spanbroek – Taco van der Mast | Sportklasse | Heren | 46 | 40 | 86 | 14 |
83 | Clément Eijffinger – John van Dam | Sportklasse | Heren | 53 | 50 | 103 | 15 |
79 | Ernst Lock – Roland Hatebur | Sportklasse | Heren | 33 | 80 | 113 | 16 |
62 | Eric Jans – Frank de Boer | Sportklasse | Heren | 60 | 60 | 120 | 17 |
42 | Pieter Voskamp-Armando Voets | Sportklasse | Heren | 72 | 80 | 152 | 18 |
64 | Rob Sijben – Petra Sijben | Sportklasse | Mix | 96 | 120 | 216 | 19 |
38 | Frank Cornips-Robbert-Jan Helten | Sportklasse | Heren | 141 | 80 | 221 | 20 |
80 | Frans Praal – Ron Hageraats | Sportklasse | Heren | 188 | 90 | 278 | 21 |
92 | Michiel Sanders – Rob Sanders | Sportklasse | Heren | 176 | 140 | 316 | 22 |
81 | Walter Gutterswijk – Ineke Gutterswijk | Sportklasse | Mix | 256 | 70 | 326 | 23 |
82 | Boudewijn Boeken – Philip Boeken | Sportklasse | Heren | 244 | 90 | 334 | 24 |
46 | Louis Bottinga-Jasper Schetgens | Sportklasse | Heren | 242 | 100 | 342 | 25 |
44 | Lorenzo Bas-Roger van Bussel | Sportklasse | Heren | 274 | 90 | 364 | 26 |
85 | Swid van Roij – Henk van der Jagt | Sportklasse | Heren | 245 | 120 | 365 | 27 |
91 | Herman Steentjes – Arnold Mol | Sportklasse | Heren | 230 | 150 | 380 | 28 |
54 | Rob Fonteijn-Dennis Barten | Sportklasse | Heren | 329 | 70 | 399 | 29 |
68 | Patrick Corstjens – Jos Vandyck | Sportklasse | Heren | 249 | 150 | 399 | 30 |
93 | Donald Bramer – Maarten Buitenhuis | Sportklasse | Heren | 257 | 160 | 417 | 31 |
32 | Rick Kremers-Roel Kremers | Sportklasse | Heren | 389 | 50 | 439 | 32 |
48 | Huub Mertens-Jos Heltzel | Sportklasse | Heren | 294 | 150 | 444 | 33 |
84 | René van Bussel – John van Dijken | Sportklasse | Heren | 325 | 130 | 455 | 34 |
SPORTING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 2 | LEG 2 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 2 | LEG 1 – 2 | LEG 2 |
88 | Daan van der Vliet – Jord van der Vliet | Sportklasse | Heren | 15 | 10 | 25 | 57 | 1 |
66 | Laurens van der Velde – Jenny van de Boel | Sportklasse | Mix | 4 | 10 | 14 | 66 | 2 |
56 | Rene Dwars-Dirk Dormans | Sportklasse | Heren | 4 | 20 | 24 | 79 | 3 |
78 | Tjeerd Wassenaar – Herman Wassenaar | Sportklasse | Heren | 24 | 10 | 34 | 96 | 4 |
89 | Martijn Looman – Ronald van Weelde | Sportklasse | Heren | 27 | 10 | 37 | 97 | 5 |
50 | Niels Jongste-Boele Braaksma | Sportklasse | Heren | 37 | 10 | 47 | 97 | 6 |
87 | Mark Spanbroek – Taco van der Mast | Sportklasse | Heren | 9 | 20 | 29 | 115 | 7 |
52 | Bart Sobry-Bram Eyckmans | Sportklasse | Heren | 15 | 40 | 55 | 120 | 8 |
86 | Frank Moonen – Peter Hoens | Sportklasse | Heren | 41 | 20 | 61 | 127 | 9 |
74 | Theo Polman – Quinten Vos | Sportklasse | Heren | 51 | 40 | 91 | 152 | 10 |
58 | Patrick van Hoorn-Michiel Ghysen | Sportklasse | Heren | 97 | 30 | 127 | 181 | 11 |
83 | Clément Eijffinger – John van Dam | Sportklasse | Heren | 52 | 60 | 112 | 215 | 12 |
36 | Harold Davids-Marius Wijlaars | Sportklasse | Heren | 83 | 60 | 143 | 221 | 13 |
62 | Eric Jans – Frank de Boer | Sportklasse | Heren | 66 | 60 | 126 | 246 | 14 |
34 | Henk Ruijten-Rob Verbrugge | Sportklasse | Heren | 194 | 20 | 214 | 249 | 15 |
79 | Ernst Lock – Roland Hatebur | Sportklasse | Heren | 86 | 60 | 146 | 259 | 16 |
70 | Marcel Vaassen – Rob van Lingen | Sportklasse | Heren | 138 | 90 | 228 | 313 | 17 |
42 | Pieter Voskamp-Armando Voets | Sportklasse | Heren | 168 | 20 | 188 | 340 | 18 |
64 | Rob Sijben – Petra Sijben | Sportklasse | Mix | 60 | 80 | 140 | 356 | 19 |
38 | Frank Cornips-Robbert-Jan Helten | Sportklasse | Heren | 120 | 30 | 150 | 371 | 20 |
54 | Rob Fonteijn-Dennis Barten | Sportklasse | Heren | 24 | 70 | 94 | 493 | 21 |
46 | Louis Bottinga-Jasper Schetgens | Sportklasse | Heren | 107 | 80 | 187 | 529 | 22 |
85 | Swid van Roij – Henk van der Jagt | Sportklasse | Heren | 141 | 30 | 171 | 536 | 23 |
92 | Michiel Sanders – Rob Sanders | Sportklasse | Heren | 122 | 110 | 232 | 548 | 24 |
82 | Boudewijn Boeken – Philip Boeken | Sportklasse | Heren | 135 | 90 | 225 | 559 | 25 |
80 | Frans Praal – Ron Hageraats | Sportklasse | Heren | 300 | 300 | 578 | 26 | |
32 | Rick Kremers-Roel Kremers | Sportklasse | Heren | 118 | 30 | 148 | 587 | 27 |
68 | Patrick Corstjens – Jos Vandyck | Sportklasse | Heren | 141 | 60 | 201 | 600 | 28 |
84 | René van Bussel – John van Dijken | Sportklasse | Heren | 94 | 100 | 194 | 649 | 29 |
81 | Walter Gutterswijk – Ineke Gutterswijk | Sportklasse | Mix | 268 | 80 | 348 | 674 | 30 |
44 | Lorenzo Bas-Roger van Bussel | Sportklasse | Heren | 255 | 70 | 325 | 689 | 31 |
48 | Huub Mertens-Jos Heltzel | Sportklasse | Heren | 237 | 30 | 267 | 711 | 32 |
93 | Donald Bramer – Maarten Buitenhuis | Sportklasse | Heren | 223 | 140 | 363 | 780 | 33 |
91 | Herman Steentjes – Arnold Mol | Sportklasse | Heren | 276 | 140 | 416 | 796 | 34 |
SPORTING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 3 | LEG 3 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 3 | LEG 1 – 3 | LEG 3 |
88 | Daan van der Vliet – Jord van der Vliet | Sportklasse | Heren | 0 | 10 | 10 | 67 | 1 |
66 | Laurens van der Velde – Jenny van de Boel | Sportklasse | Mix | 3 | – | 3 | 69 | 2 |
78 | Tjeerd Wassenaar – Herman Wassenaar | Sportklasse | Heren | 0 | – | 0 | 96 | 3 |
89 | Martijn Looman – Ronald van Weelde | Sportklasse | Heren | 2 | – | 2 | 99 | 4 |
56 | Rene Dwars-Dirk Dormans | Sportklasse | Heren | 0 | 30 | 30 | 109 | 5 |
50 | Niels Jongste-Boele Braaksma | Sportklasse | Heren | 4 | 10 | 14 | 111 | 6 |
87 | Mark Spanbroek – Taco van der Mast | Sportklasse | Heren | 5 | – | 5 | 120 | 7 |
86 | Frank Moonen – Peter Hoens | Sportklasse | Heren | 4 | – | 4 | 131 | 8 |
52 | Bart Sobry-Bram Eyckmans | Sportklasse | Heren | 4 | 30 | 34 | 154 | 9 |
74 | Theo Polman – Quinten Vos | Sportklasse | Heren | 2 | 10 | 12 | 164 | 10 |
58 | Patrick van Hoorn-Michiel Ghysen | Sportklasse | Heren | 13 | – | 13 | 194 | 11 |
36 | Harold Davids-Marius Wijlaars | Sportklasse | Heren | 1 | 50 | 51 | 272 | 12 |
62 | Eric Jans – Frank de Boer | Sportklasse | Heren | 0 | 30 | 30 | 276 | 13 |
34 | Henk Ruijten-Rob Verbrugge | Sportklasse | Heren | 12 | 20 | 32 | 281 | 14 |
83 | Clément Eijffinger – John van Dam | Sportklasse | Heren | 11 | 60 | 71 | 286 | 15 |
79 | Ernst Lock – Roland Hatebur | Sportklasse | Heren | 18 | 10 | 28 | 287 | 16 |
42 | Pieter Voskamp-Armando Voets | Sportklasse | Heren | 9 | 20 | 29 | 369 | 17 |
64 | Rob Sijben – Petra Sijben | Sportklasse | Mix | 9 | 10 | 19 | 375 | 18 |
70 | Marcel Vaassen – Rob van Lingen | Sportklasse | Heren | 14 | 60 | 74 | 387 | 19 |
38 | Frank Cornips-Robbert-Jan Helten | Sportklasse | Heren | 0 | 50 | 50 | 421 | 20 |
54 | Rob Fonteijn-Dennis Barten | Sportklasse | Heren | 3 | 70 | 73 | 566 | 21 |
82 | Boudewijn Boeken – Philip Boeken | Sportklasse | Heren | 15 | – | 15 | 574 | 22 |
85 | Swid van Roij – Henk van der Jagt | Sportklasse | Heren | 8 | 40 | 48 | 584 | 23 |
92 | Michiel Sanders – Rob Sanders | Sportklasse | Heren | 26 | 20 | 46 | 594 | 24 |
32 | Rick Kremers-Roel Kremers | Sportklasse | Heren | 1 | 20 | 21 | 608 | 25 |
46 | Louis Bottinga-Jasper Schetgens | Sportklasse | Heren | 57 | 50 | 107 | 636 | 26 |
81 | Walter Gutterswijk – Ineke Gutterswijk | Sportklasse | Mix | 16 | – | 16 | 690 | 27 |
84 | René van Bussel – John van Dijken | Sportklasse | Heren | 13 | 30 | 43 | 692 | 28 |
68 | Patrick Corstjens – Jos Vandyck | Sportklasse | Heren | 36 | 80 | 116 | 716 | 29 |
44 | Lorenzo Bas-Roger van Bussel | Sportklasse | Heren | 7 | 40 | 47 | 736 | 30 |
48 | Huub Mertens-Jos Heltzel | Sportklasse | Heren | 27 | 10 | 37 | 748 | 31 |
93 | Donald Bramer – Maarten Buitenhuis | Sportklasse | Heren | 11 | 50 | 61 | 841 | 32 |
91 | Herman Steentjes – Arnold Mol | Sportklasse | Heren | 31 | 20 | 51 | 847 | 33 |
80 | Frans Praal – Ron Hageraats | Sportklasse | Heren | 240 | 150 | 390 | 968 | 34 |
Rank after | SPORTING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 4 | LEG 4 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
LEG 4 | Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 4 | LEG 1 – 4 | LEG 4 |
1 | 32 | Laurens van der Velde – Jenny van de Boel | Sportklasse | Mix | 0 | – | 0 | 69 | 1 |
2 | 34 | Daan van der Vliet – Jord van der Vliet | Sportklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 80 | 2 |
3 | 36 | Niels Jongste-Boele Braaksma | Sportklasse | Heren | 5 | – | 5 | 116 | 3 |
4 | 38 | Tjeerd Wassenaar – Herman Wassenaar | Sportklasse | Heren | 1 | 20 | 21 | 117 | 4 |
5 | 40 | Martijn Looman – Ronald van Weelde | Sportklasse | Heren | 10 | 10 | 20 | 119 | 5 |
6 | 42 | Rene Dwars-Dirk Dormans | Sportklasse | Heren | 2 | 10 | 12 | 121 | 6 |
7 | 44 | Mark Spanbroek – Taco van der Mast | Sportklasse | Heren | 0 | 20 | 20 | 140 | 7 |
8 | 46 | Frank Moonen – Peter Hoens | Sportklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 144 | 8 |
9 | 48 | Theo Polman – Quinten Vos | Sportklasse | Heren | 0 | 10 | 10 | 174 | 9 |
10 | 50 | Bart Sobry-Bram Eyckmans | Sportklasse | Heren | 0 | 20 | 20 | 174 | 10 |
11 | 52 | Patrick van Hoorn-Michiel Ghysen | Sportklasse | Heren | 2 | 10 | 12 | 206 | 11 |
12 | 54 | Henk Ruijten-Rob Verbrugge | Sportklasse | Heren | 6 | – | 6 | 287 | 12 |
13 | 56 | Eric Jans – Frank de Boer | Sportklasse | Heren | 1 | 10 | 11 | 287 | 13 |
14 | 58 | Harold Davids-Marius Wijlaars | Sportklasse | Heren | 13 | 10 | 23 | 295 | 14 |
15 | 60 | Ernst Lock – Roland Hatebur | Sportklasse | Heren | 11 | 10 | 21 | 308 | 15 |
16 | 62 | Clément Eijffinger – John van Dam | Sportklasse | Heren | 22 | 30 | 52 | 338 | 16 |
17 | 64 | Pieter Voskamp-Armando Voets | Sportklasse | Heren | 6 | – | 6 | 375 | 17 |
18 | 66 | Rob Sijben – Petra Sijben | Sportklasse | Mix | 0 | 10 | 10 | 385 | 18 |
19 | 68 | Frank Cornips-Robbert-Jan Helten | Sportklasse | Heren | – | 10 | 10 | 431 | 19 |
20 | 70 | Marcel Vaassen – Rob van Lingen | Sportklasse | Heren | 11 | 40 | 51 | 438 | 20 |
21 | 72 | Rob Fonteijn-Dennis Barten | Sportklasse | Heren | 4 | 40 | 44 | 610 | 21 |
22 | 74 | Boudewijn Boeken – Philip Boeken | Sportklasse | Heren | 23 | 20 | 43 | 617 | 22 |
23 | 76 | Michiel Sanders – Rob Sanders | Sportklasse | Heren | 12 | 30 | 42 | 636 | 23 |
24 | 78 | Swid van Roij – Henk van der Jagt | Sportklasse | Heren | 20 | 40 | 60 | 644 | 24 |
25 | 79 | Louis Bottinga-Jasper Schetgens | Sportklasse | Heren | 2 | 20 | 22 | 658 | 25 |
26 | 80 | Rick Kremers-Roel Kremers | Sportklasse | Heren | 12 | 40 | 52 | 660 | 26 |
27 | 81 | René van Bussel – John van Dijken | Sportklasse | Heren | 19 | 10 | 29 | 721 | 27 |
28 | 82 | Walter Gutterswijk – Ineke Gutterswijk | Sportklasse | Mix | 25 | 20 | 45 | 735 | 28 |
29 | 83 | Huub Mertens-Jos Heltzel | Sportklasse | Heren | 5 | – | 5 | 753 | 29 |
30 | 84 | Lorenzo Bas-Roger van Bussel | Sportklasse | Heren | 15 | 20 | 35 | 771 | 30 |
31 | 85 | Patrick Corstjens – Jos Vandyck | Sportklasse | Heren | 19 | 80 | 99 | 815 | 31 |
32 | 86 | Donald Bramer – Maarten Buitenhuis | Sportklasse | Heren | 2 | – | 2 | 843 | 32 |
33 | 87 | Herman Steentjes – Arnold Mol | Sportklasse | Heren | 11 | – | 11 | 858 | 33 |
DNF | 88 | Frans Praal – Ron Hageraats | Sportklasse | Heren | DNF |
Uitslag tourklasse
Uitslagen tourklasse
Scroll van links naar rechts door de tabel wanneer deze niet volledig zichtbaar is.
Totale tijdstraf
2692
strafpunten
Totale RC straf
2570
strafpunten
TOURING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 1 | LEG 1 | LEG 1 | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | OTHER penalty | LEG 1 | LEG 1 |
6 | Johan Hilverda-Jan Hilverda | Tourklasse | Heren | 4 | – | 4 | 1 | |
1 | Leon van de Kerkhoff-Nico Hermans | Tourklasse | Heren | 16 | – | 16 | 2 | |
10 | Willy Budenaers-Jimmy Budenaers | Tourklasse | Heren | 2 | 30 | 32 | 3 | |
12 | Robert van Spijk-Ruud Verkooijen | Tourklasse | Heren | 15 | 30 | 45 | 4 | |
4 | Herman Klein Entink-Mark Klein Entink | Tourklasse | Heren | 18 | 30 | 48 | 5 | |
17 | Andreas Pepplinkhuizen-Jeroen Pepplinkhuizen | Tourklasse | Heren | 17 | 40 | 57 | 6 | |
5 | René van der Heijden-Ton van der Laan | Tourklasse | Heren | 26 | 50 | 76 | 7 | |
22 | Michiel Klinge-Tony Persyn | Tourklasse | Heren | 23 | 60 | 83 | 8 | |
18 | Lex Wepster-Steven Wepster | Tourklasse | Heren | 32 | 60 | 92 | 9 | |
14 | Dre Stienen-Marc Peerlings | Tourklasse | Heren | 35 | 60 | 95 | 10 | |
8 | Cees van den Heuvel-Wilma van den Heuvel | Tourklasse | Mix | 59 | 50 | 109 | 11 | |
20 | Frank Nelissen-Wim Peters | Tourklasse | Heren | 59 | 50 | 109 | 12 | |
7 | Bas Aalberts-Monique Aalberts – Spexgoor | Tourklasse | Mix | 32 | 80 | 112 | 13 | |
16 | Rob Vorspaget-Hans van de Weerd | Tourklasse | Heren | 82 | 70 | 152 | 14 | |
13 | Frans van Diepeningen-Saskia van Diepeningen | Tourklasse | Mix | 180 | 40 | 220 | 15 | |
15 | Jan Opreij-Nick van Bergen | Tourklasse | Heren | 179 | 80 | 259 | 16 | |
11 | Erwin van Spijk-Fred van der Stappen | Tourklasse | Heren | 266 | 120 | 386 | 17 | |
9 | Patrick Tensen-Oscar Bos | Tourklasse | Heren | 302 | 140 | 442 | 18 | |
21 | Reginald Delmarche-Stijn van de Wijer | Tourklasse | Heren | 330 | 900 | 1.230 | DNF |
TOURING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 2 | LEG 2 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 2 | LEG 1 – 2 | LEG 2 |
6 | Johan Hilverda-Jan Hilverda | Tourklasse | Heren | 12 | 20 | 32 | 36 | 1 |
1 | Leon van de Kerkhoff-Nico Hermans | Tourklasse | Heren | 11 | 40 | 51 | 67 | 2 |
12 | Robert van Spijk-Ruud Verkooijen | Tourklasse | Heren | 8 | 20 | 28 | 73 | 3 |
10 | Willy Budenaers-Jimmy Budenaers | Tourklasse | Heren | 13 | 30 | 43 | 75 | 4 |
17 | Andreas Pepplinkhuizen-Jeroen Pepplinkhuizen | Tourklasse | Heren | 14 | 20 | 34 | 91 | 5 |
4 | Herman Klein Entink-Mark Klein Entink | Tourklasse | Heren | 18 | 30 | 48 | 96 | 6 |
22 | Michiel Klinge-Tony Persyn | Tourklasse | Heren | 11 | 10 | 21 | 104 | 7 |
14 | Dre Stienen-Marc Peerlings | Tourklasse | Heren | 20 | 30 | 50 | 145 | 8 |
20 | Frank Nelissen-Wim Peters | Tourklasse | Heren | 23 | 20 | 43 | 152 | 9 |
8 | Cees van den Heuvel-Wilma van den Heuvel | Tourklasse | Mix | 29 | 20 | 49 | 158 | 10 |
5 | René van der Heijden-Ton van der Laan | Tourklasse | Heren | 47 | 50 | 97 | 173 | 11 |
16 | Rob Vorspaget-Hans van de Weerd | Tourklasse | Heren | 16 | 40 | 56 | 208 | 12 |
13 | Frans van Diepeningen-Saskia van Diepeningen | Tourklasse | Mix | 22 | 10 | 32 | 252 | 13 |
7 | Bas Aalberts-Monique Aalberts – Spexgoor | Tourklasse | Mix | 107 | 60 | 167 | 279 | 14 |
15 | Jan Opreij-Nick van Bergen | Tourklasse | Heren | 21 | 30 | 51 | 310 | 15 |
18 | Lex Wepster-Steven Wepster | Tourklasse | Heren | 150 | 70 | 220 | 312 | 16 |
11 | Erwin van Spijk-Fred van der Stappen | Tourklasse | Heren | 13 | 20 | 33 | 419 | 17 |
9 | Patrick Tensen-Oscar Bos | Tourklasse | Heren | 150 | 150 | 592 | 18 | |
21 | Reginald Delmarche-Stijn van de Wijer | Tourklasse | Heren | 100 | 100 | 1.429 | DNF |
TOURING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 3 | LEG 3 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 3 | LEG 1 – 3 | LEG 3 |
6 | Johan Hilverda-Jan Hilverda | Tourklasse | Heren | 5 | – | 5 | 41 | 1 |
1 | Leon van de Kerkhoff-Nico Hermans | Tourklasse | Heren | 10 | – | 10 | 77 | 2 |
12 | Robert van Spijk-Ruud Verkooijen | Tourklasse | Heren | 0 | 10 | 10 | 83 | 3 |
10 | Willy Budenaers-Jimmy Budenaers | Tourklasse | Heren | 3 | 10 | 13 | 88 | 4 |
17 | Andreas Pepplinkhuizen-Jeroen Pepplinkhuizen | Tourklasse | Heren | 0 | 20 | 20 | 111 | 5 |
4 | Herman Klein Entink-Mark Klein Entink | Tourklasse | Heren | 3 | 20 | 23 | 119 | 6 |
22 | Michiel Klinge-Tony Persyn | Tourklasse | Heren | 6 | 30 | 36 | 140 | 7 |
8 | Cees van den Heuvel-Wilma van den Heuvel | Tourklasse | Mix | 0 | – | 0 | 158 | 8 |
14 | Dre Stienen-Marc Peerlings | Tourklasse | Heren | 6 | 60 | 66 | 211 | 9 |
5 | René van der Heijden-Ton van der Laan | Tourklasse | Heren | 19 | 60 | 79 | 252 | 10 |
13 | Frans van Diepeningen-Saskia van Diepeningen | Tourklasse | Mix | 0 | – | 0 | 252 | 11 |
16 | Rob Vorspaget-Hans van de Weerd | Tourklasse | Heren | 1 | 60 | 61 | 269 | 12 |
20 | Frank Nelissen-Wim Peters | Tourklasse | Heren | 30 | 90 | 120 | 272 | 13 |
7 | Bas Aalberts-Monique Aalberts – Spexgoor | Tourklasse | Mix | 0 | 10 | 10 | 289 | 14 |
18 | Lex Wepster-Steven Wepster | Tourklasse | Heren | 5 | 80 | 85 | 397 | 15 |
15 | Jan Opreij-Nick van Bergen | Tourklasse | Heren | 19 | 70 | 89 | 399 | 16 |
11 | Erwin van Spijk-Fred van der Stappen | Tourklasse | Heren | 32 | 50 | 82 | 501 | 17 |
9 | Patrick Tensen-Oscar Bos | Tourklasse | Heren | 225 | 130 | 355 | 947 | 18 |
21 | Reginald Delmarche-Stijn van de Wijer | Tourklasse | Heren | 100 | 100 | 1.579 | DNF |
Rank after | TOURING CLASS – IHHR2021 – TOTAL | LEG 4 | LEG 4 | Total penalty | Total penalty | Rank after | |||
LEG 4 | Start nr | Deelnemers namen | klasse | TYPE | TIME penalty | RC penalty | LEG 4 | LEG 1 – 4 | LEG 4 |
1 | 6 | Johan Hilverda-Jan Hilverda | Tourklasse | Heren | 16 | – | 16 | 57 | 1 |
2 | 10 | Willy Budenaers-Jimmy Budenaers | Tourklasse | Heren | 1 | – | 1 | 89 | 2 |
3 | 12 | Robert van Spijk-Ruud Verkooijen | Tourklasse | Heren | 0 | 20 | 20 | 103 | 3 |
4 | 1 | Leon van de Kerkhoff-Nico Hermans | Tourklasse | Heren | 12 | 20 | 32 | 109 | 4 |
5 | 17 | Andreas Pepplinkhuizen-Jeroen Pepplinkhuizen | Tourklasse | Heren | 2 | 10 | 12 | 123 | 5 |
6 | 8 | Cees van den Heuvel-Wilma van den Heuvel | Tourklasse | Mix | 6 | – | 6 | 164 | 6 |
7 | 4 | Herman Klein Entink-Mark Klein Entink | Tourklasse | Heren | 18 | 30 | 48 | 167 | 7 |
8 | 22 | Michiel Klinge-Tony Persyn | Tourklasse | Heren | 50 | 10 | 60 | 200 | 8 |
9 | 14 | Dre Stienen-Marc Peerlings | Tourklasse | Heren | 2 | 30 | 32 | 243 | 9 |
10 | 13 | Frans van Diepeningen-Saskia van Diepeningen | Tourklasse | Mix | 0 | 10 | 10 | 262 | 10 |
11 | 16 | Rob Vorspaget-Hans van de Weerd | Tourklasse | Heren | 0 | 10 | 10 | 279 | 11 |
12 | 5 | René van der Heijden-Ton van der Laan | Tourklasse | Heren | 25 | 20 | 45 | 297 | 12 |
13 | 7 | Bas Aalberts-Monique Aalberts – Spexgoor | Tourklasse | Mix | 11 | 10 | 21 | 310 | 13 |
14 | 20 | Frank Nelissen-Wim Peters | Tourklasse | Heren | 10 | 30 | 40 | 312 | 14 |
15 | 15 | Jan Opreij-Nick van Bergen | Tourklasse | Heren | 9 | – | 9 | 408 | 15 |
16 | 18 | Lex Wepster-Steven Wepster | Tourklasse | Heren | 21 | 30 | 51 | 448 | 16 |
17 | 11 | Erwin van Spijk-Fred van der Stappen | Tourklasse | Heren | 7 | 10 | 17 | 518 | 17 |
18 | 9 | Patrick Tensen-Oscar Bos | Tourklasse | Heren | 106 | 120 | 226 | 1.173 | 18 |
DNF | 21 | Reginald Delmarche-Stijn van de Wijer | Tourklasse | Heren | DNF |