Uitslagen expertklasse

Scroll van links naar rechts door de tabel wanneer deze niet volledig zichtbaar is.

Delen

Rank after TOTAAL OVERZICHT EXPERT LEG 1 LEG 1 Total Rank after
Sectie I Startnr. Bestuurder – Navigator Equipe TIME penalty RC penalty Sectie I Sectie I
1 37 Giel van der Palen-Arjan van der Palen Heren 0 0 0 1
1 13 Alexander Leurs-Bart Den Hartog Heren 0 0 0 1
1 9 Harm Lamberigts-Erwin Berkhof Heren 0 0 0 1
4 41 Robert Millar-Midas Nelissen Heren 0 10 10 4
5 23 Joost Chermin-Marleen van Gent Mix 4 10 14 5
5 39 John Temmink-Wouter Bakker Heren 4 10 14 5
7 5 Cor Meulen-Ad van der Werf Heren 6 10 16 7
8 49 Michiel Ghysen-Joost de Jong Heren 9 10 19 8
9 25 Tony vander Borght-Frank Bersipont Heren 10 10 20 9
9 7 Dave Budenaers-Arthur Denzler Heren 0 20 20 9
11 51 Paul Visscher-Robert Mous Heren 3 20 23 11
12 27 Jarno Bak-Pieter van Leusden Heren 5 20 25 12
13 47 Maarten van der Heijden-Rogier Simon Heren 8 20 28 13
14 11 Jack van Buggenum-Bert Westhovens Heren 0 30 30 14
14 1 Wolfgang Heinz-Marc Stoll Heren 0 30 30 14
16 35 Marius Hoogendam-Erik Bruêns Heren 7 30 37 16
17 31 Robert Koomen-Rutger ter Borg Heren 8 30 38 17
18 19 Math Mertens-Jaap Jongman Heren 15 30 45 18
19 15 Jos Heltzel-Dirk Dormans Heren 3 50 53 19
20 33 Cees de Jong-Yolanda Zijl Mix 30 30 60 20
21 21 David Pengilly-Peter Rushforth Heren 13 50 63 21
22 3 Paul Hooiveld-Frank Schutten Heren 26 40 66 22
23 29 Mark Spanbroek-Taco van der Mast Heren 20 50 70 23
24 53 Peter Koene-Otto van Blaricum Heren 16 60 76 24
25 43 Marcel Vermeulen-Frans van der Vliet Heren 42 50 92 25
26 17 Ernst Lock-Xander de Graaf Heren 26 80 106 26
27 45 Dick Appleton-Chris Mills Heren 58 100 158 27
Rank after TOTAAL OVERZICHT EXPERT Sectie II Sectie II Total Total Sectie Rank after
Sectie II Startnr. Bestuurder – Navigator Equipe straf RC straf Sectie II I + II Sectie II
1 13 Alexander Leurs-Bart Den Hartog Heren 0 10 10 10 1
2 9 Harm Lamberigts-Erwin Berkhof Heren 21 40 61 61 2
3 37 Giel van der Palen-Arjan van der Palen Heren 22 40 62 62 3
4 5 Cor Meulen-Ad van der Werf Heren 16 30 46 62 4
5 7 Dave Budenaers-Arthur Denzler Heren 17 30 47 67 5
6 27 Jarno Bak-Pieter van Leusden Heren 8 50 58 83 6
7 39 John Temmink-Wouter Bakker Heren 13 60 73 87 7
8 41 Robert Millar-Midas Nelissen Heren 13 70 83 93 8
9 1 Wolfgang Heinz-Marc Stoll Heren 3 70 73 103 9
10 33 Cees de Jong-Yolanda Zijl Mix 26 20 46 106 10
11 49 Michiel Ghysen-Joost de Jong Heren 34 70 104 123 11
12 15 Jos Heltzel-Dirk Dormans Heren 30 40 70 123 12
13 51 Paul Visscher-Robert Mous Heren 18 100 118 141 13
14 31 Robert Koomen-Rutger ter Borg Heren 30 80 110 148 14
15 35 Marius Hoogendam-Erik Bruêns Heren 30 100 130 167 15
16 47 Maarten van der Heijden-Rogier Simon Heren 91 50 141 169 16
17 11 Jack van Buggenum-Bert Westhovens Heren 21 130 151 181 17
18 21 David Pengilly-Peter Rushforth Heren 35 90 125 188 18
19 25 Tony vander Borght-Frank Bersipont Heren 113 90 203 223 19
20 19 Math Mertens-Jaap Jongman Heren 69 110 179 224 20
21 53 Peter Koene-Otto van Blaricum Heren 26 130 156 232 21
22 3 Paul Hooiveld-Frank Schutten Heren 71 110 181 247 22
23 29 Mark Spanbroek-Taco van der Mast Heren 137 80 217 287 23
24 43 Marcel Vermeulen-Frans van der Vliet Heren 88 120 208 300 24
25 17 Ernst Lock-Xander de Graaf Heren 188 240 428 534 25
26 45 Dick Appleton-Chris Mills Heren 213 240 453 611 26
DNF 23 Joost Chermin-Marleen van Gent Mix DNF
Rank after TOTAAL OVERZICHT EXPERT LEG 3 LEG 3 Total penalty Total penalty Rank after
Sectie III Startnr. Bestuurder – Navigator Equipe TIME penalty RC penalty LEG 3 LEG 1 – 3 LEG 3
1 13 Alexander Leurs-Bart Den Hartog Heren 2 0 2 12 1
2 9 Harm Lamberigts-Erwin Berkhof Heren 0 0 0 61 2
3 5 Cor Meulen-Ad van der Werf Heren 4 0 4 66 3
4 7 Dave Budenaers-Arthur Denzler Heren 14 0 14 81 4
5 37 Giel van der Palen-Arjan van der Palen Heren 10 10 20 82 5
6 39 John Temmink-Wouter Bakker Heren 0 10 10 97 6
7 41 Robert Millar-Midas Nelissen Heren 9 10 19 112 7
8 33 Cees de Jong-Yolanda Zijl Mix 8 0 8 114 8
9 27 Jarno Bak-Pieter van Leusden Heren 10 30 40 123 9
10 1 Wolfgang Heinz-Marc Stoll Heren 8 20 28 131 10
11 49 Michiel Ghysen-Joost de Jong Heren 4 10 14 137 11
12 15 Jos Heltzel-Dirk Dormans Heren 15 0 15 138 12
13 31 Robert Koomen-Rutger ter Borg Heren 10 10 20 168 13
14 47 Maarten van der Heijden-Rogier Simon Heren 6 10 16 185 14
15 51 Paul Visscher-Robert Mous Heren 16 30 46 187 15
16 11 Jack van Buggenum-Bert Westhovens Heren 13 40 53 234 16
17 19 Math Mertens-Jaap Jongman Heren 14 0 14 238 17
18 3 Paul Hooiveld-Frank Schutten Heren 10 0 10 257 18
19 25 Tony vander Borght-Frank Bersipont Heren 31 10 41 264 19
20 53 Peter Koene-Otto van Blaricum Heren 13 30 43 275 20
21 21 David Pengilly-Peter Rushforth Heren 54 90 144 332 21
22 35 Marius Hoogendam-Erik Bruêns Heren 147 80 227 394 22
23 29 Mark Spanbroek-Taco van der Mast Heren 60 50 110 397 23
24 45 Dick Appleton-Chris Mills Heren 27 70 97 708 24
25 17 Ernst Lock-Xander de Graaf Heren 160 80 240 774 25
DNF 43 Marcel Vermeulen-Frans van der Vliet Heren DNF
DNF 23 Joost Chermin-Marleen van Gent Mix DNF
Rank after TOTAAL OVERZICHT EXPERT LEG 4 LEG 4 Total penalty Total penalty Rank after
Sectie IIII Startnr. Bestuurder – Navigator Equipe TIME penalty RC penalty LEG 4 LEG 1 – 4 LEG 4
1 13 Alexander Leurs-Bart Den Hartog Heren 0 0 0 12 1
2 9 Harm Lamberigts-Erwin Berkhof Heren 1 0 1 62 2
3 37 Giel van der Palen-Arjan van der Palen Heren 10 0 10 92 3
4 5 Cor Meulen-Ad van der Werf Heren 13 30 43 109 4
5 7 Dave Budenaers-Arthur Denzler Heren 13 20 33 114 5
6 27 Jarno Bak-Pieter van Leusden Heren 6 20 26 149 6
7 41 Robert Millar-Midas Nelissen Heren 28 20 48 160 7
8 49 Michiel Ghysen-Joost de Jong Heren 19 10 29 166 8
9 33 Cees de Jong-Yolanda Zijl Mix 28 30 58 172 9
10 1 Wolfgang Heinz-Marc Stoll Heren 18 50 68 199 10
11 51 Paul Visscher-Robert Mous Heren 25 50 75 262 11
12 31 Robert Koomen-Rutger ter Borg Heren 37 80 117 285 12
13 25 Tony vander Borght-Frank Bersipont Heren 22 0 22 286 13
14 3 Paul Hooiveld-Frank Schutten Heren 23 10 33 290 14
15 11 Jack van Buggenum-Bert Westhovens Heren 10 60 70 304 15
16 19 Math Mertens-Jaap Jongman Heren 56 10 66 304 16
17 15 Jos Heltzel-Dirk Dormans Heren 90 100 190 328 17
18 47 Maarten van der Heijden-Rogier Simon Heren 88 70 158 343 18
19 21 David Pengilly-Peter Rushforth Heren 28 40 68 400 19
20 53 Peter Koene-Otto van Blaricum Heren 65 80 145 420 20
21 35 Marius Hoogendam-Erik Bruêns Heren 38 50 88 482 21
22 29 Mark Spanbroek-Taco van der Mast Heren 64 50 114 511 22
23 45 Dick Appleton-Chris Mills Heren 72 110 182 890 23
24 17 Ernst Lock-Xander de Graaf Heren 56 130 186 960 24
DNF 39 John Temmink-Wouter Bakker Heren DNF
DNF 43 Marcel Vermeulen-Frans van der Vliet Heren DNF
DNF 23 Joost Chermin-Marleen van Gent Mix DNF